Cuma, Nisan 10, 2020
Hata
  • JUser: :_load: 180 kimlikli kullanıcı yüklenemiyor.

Çalışma Hayatında Milli Seferberlik

Bürokratlar OSB’yi gezdi

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı  bürokratları, Bakanımız Dr. Mehmet Müezzinoğlu’nun 6 Ocak 2017 tarihinde Konya’dan kamuoyuna duyurduğu “Çalışma Hayatında Milli Seferberlik” programı kapsamında, ziyaret ve toplantılara katılmak üzere Afyonkarahisar’a gelen Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Kürşat Arat ve beraberindeki bürokratlar, Afyonkarahisar Organize Sanayi Bölgemizi ziyaret etti. OSB Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Yeşilay, OSB Denetim Kurulu Üyesi Ali Rıza Gürakar ve OSB Bölge Müdürü Ali Ulvi Akosmanoğlu eşliğinde bölgedeki firmaları ziyaret eden misafirler OSB’den memnun ayrıldı.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Kürşat Arat gerçekleştirmiş olduğu OSB ziyaretine Çalışma Genel Müdürlüğü Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Baş, İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü Daire Başkanı Meftun Sakallı, Sosyal Güvenlik Kurumu Başkan Yardımcısı Muhittin

Şahin, İŞKUR Daire Başkanı Şaban Karakuş, İŞKUR İl Müdürü Ahmet Karakaya, SGK Afyonkarahisar İl Müdürü Samet Fidan ve Bakanlığa bağlı kurumların görevlileri katıldı.

Alimoğlu Mermer ve Cumhuriyet Sucukları’na ziyaret

OSB bölgesine gelen bürokratlar, ilk olarak Alimoğlu Mermer’in sahibi İbrahim Alioğlu’nu ziyaret etti.Burada İbrahim Alimoğlu’ya ait olan mermer fabrikasını gezen misafirler, fabrika ve çalışmalar hakkında bilgiler aldı. İbrahim Alimoğlu Müsteşar Yardımcısı Arat’a ziyaretlerinden dolayı teşekkür

ederek, il genelinde bulunan mermer farikalarının desteğe ihtiyacı olduğunu ifade ederek, devlet tarafından destek olunması gerektiğini söyledi. Daha sonra Alimoğlu’ya ait olan müzeyi gezen bürokratlar, müze de bulunan eserler hakkında Alimoğlu’dan bilgiler aldı. Buradaki ziyaretlerinin ardından misafirler, Türkiye’nin markası olan Cumhuriyet Sucukları Fabrikasını ziyaret etti. Misafirler, Fabrika Sahibi Yavuz Kocaşaban’dan sucuk üretimi hakkında bilgiler aldı. Fabrika gezisinin sonunda misafirlere ekmek arası sucuk ikramı yapıldı. Ziyarette son olarak fabrika önünde toplu fotoğraf çektirilmesiyle program son buldu.

Son Haberler

Afyonkarahisar Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü
Organize Sanayi Bölgesi Afyonkarahisar / TÜRKİYE
Tel: 0(272) 221 14 65-66      Fax: 0(272) 221 14 67
Copyright © 2011 | Tüm Hakları Saklıdır.
Web Tasarım ve Programlama