Salı, Ağustos 20, 2019
Hata
  • JUser: :_load: 180 kimlikli kullanıcı yüklenemiyor.

OSB Komisyon Denetim Toplantısı

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığının 2010/2 sayılı Genelgesi doğrultusunda, İller genelinde mevcut tüm OSB'lerin parsel tahsis, satış ve devir işlemleri ile ruhsat ve izinlerin 6 ayda bir olmak üzere Sanayi ve Teknoloji Bakanlığına raporlanmasını sağlamak üzere, İl Valiliğimiz koordinatörlüğünde oluşturulan OSB Parselleri Denetim komisyonu 2018 yılı 1. dönem sonuçlarını tespit etmek amacıyla İscehisar OSB'de toplandı.

Vali Yardımcısı Dr. Adem Uslu Başkanlığında toplanan komisyona, İscehisar Kaymakamı Muhammet ÖZTABAK, İscehisar Belediye Başkanı Mustafa Cibik, Afyonkarahisar Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü vekili Abdurrahman TOPATAN, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü'nde Mühendis Gülay KAYIKÇI,  Çevre ve Şehircilik İl Müdür Yardımcısı Mustafa ORUÇ, Zafer Kalkınma Ajansı İl Koordinatörü Vahit AKYOL, ATSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Şükrü KÖSE, Afyonkarahisar Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Bekir YEŞİLAY, Afyonkarahisar Organize Sanayi Bölge Müdürü Ali Ulvi AKOSMANOĞLU, İscehisar OSB Yönetim Kurulu Üyeleri Metin MERCAN ve Necmettin AYYILDIZ, İscehisar Organize Sanayi Bölge Müdürü Muhammed BACAKSIZ katıldı.

Yapılan denetleme neticesinde, Afyonkarahisar OSB'nin ve İscehisar OSB'nin 4562 sayılı yasa ve ona bağlı çıkartılan yönetmelikler doğrultusunda yönetildiği, arsa tahsisleri,devirleri, ruhsatları ve arsa satış fiyatlarında herhangi bir usulsüzlük ve yasalara aykırılığa rastlanılmadığı tespit edildi.

 Afyonkarahisar OSB'nin ve İscehisar OSB'nin çalışmaları ve işleyişi hakkında bilgiler verildi.

Son Haberler

Afyonkarahisar Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü
Organize Sanayi Bölgesi Afyonkarahisar / TÜRKİYE
Tel: 0(272) 221 14 65-66      Fax: 0(272) 221 14 67
Copyright © 2011 | Tüm Hakları Saklıdır.
Web Tasarım ve Programlama