Salı, Ocak 26, 2021
Hata
  • JUser: :_load: 180 kimlikli kullanıcı yüklenemiyor.

Uşak OSB’den Afyon OSB’ye Ziyaret

Uşak Organize Sanayi Bölgesi (UOSB) Yönetim Kurulu Başkanı Halil Ağaoğlu ile Uşak OSB Bölge Müdürü Namık Gök, Afyonkarahisar Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanlığı’nı ziyaret etti.

Karşılıklı görüş alış verişinin yapıldığı ziyarette Afyonkarahisar OSB Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Yeşilay’a, Başkan Yardımcısı İrfan Mutluer ve Bölge Müdürü Ali Ulvi Akosmanoğlu da eşlik etti. Ziyarette Afyonkarahisar ile Uşak bölgeleri arasında işbirliği ve tecrübe paylaşımının arttırılması konuları masaya yatırıldı. UOSB Yönetim Kurulu Başkanı Halil Ağaoğlu yaptığı açıklamada Afyonkarahisar- Uşak Zafer Teknopark’ın gelişimi ve bölgeye olan katkılarını arttırmaya yönelik ortak çalışmalara imza attıklarını söyledi. Sanayicilere yönelik yatırım ve çalışmaların devam edeceği konusunda bilgiler veren Ağaoğlu, Afyonkarahisar’ın organize sanayisinin güçlü bir sanayiye sahip olduğunun altını çizerek, Bekir Yeşilay ve ekibine başarılı çalışmalarının devamını diledi.

EL ELE VERİP SORUNLARI ÇÖZECEĞİZ

Afyonkarahisar OSB Başkanı Bekir Yeşilay da ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, birlikte bölge ve ülke sanayisi için önemli çalışmalara imza atacaklarını söyledi. Yeşilay şöyle devam etti: “Afyonkarahisar ile Uşak organize sanayileri arasında önemli çalışmaları gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Biz sanayicilerimiz için bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada sorunları çözmeye ve şehre değer katmaya devam edeceğiz.”

İNCELEME YAPTILAR

Ziyaretin ardından UOSB Yönetim Kurulu Başkanı Halil Ağaoğlu ile Bölge Müdürü Namık Gök, Afyonkarahisar Organize Sanayi Bölgesi’nde incelemelerde bulundu.

Afyonkarahisar Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü
Organize Sanayi Bölgesi Afyonkarahisar / TÜRKİYE
Tel: 0(272) 221 14 65-66      Fax: 0(272) 221 14 67
Copyright © 2011 | Tüm Hakları Saklıdır.
Web Tasarım ve Programlama