Salı, Mart 26, 2019
Hata
  • JUser: :_load: 180 kimlikli kullanıcı yüklenemiyor.

Vakıfbank Yönetim Kurulu Başkanlığına Seçilen Halil Aydoğan’a Hayırlı Olsun Ziyareti

bskaydogan

Afyonkarahisar Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulumuz, Vakıfbank Yönetim Kurulu Başkanlığına seçilen Halil Aydoğan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu

Geçtiğimiz aylarda Vakıfbank Yönetim Kurulu Başkanlığı görevine seçilen AK Parti eski Milletvekili Halil Aydoğan’a  Afyonkarahisar Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulumuz tarafından hayırlı olsun ziyaretinde bulunuldu. Merkezi İstanbul’da olan Vakıfbank Genel Merkezinde gerçekleştirilen ziyarete Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Yeşilay, Başkan Yardımcısı Erkan Karaağaçlıoğlu, Yönetim Kurulu Üyesi M. Emin Özbayat ve OSB Müdürü Ali Ulvi Akosmanoğlu katıldılar. Ziyarette bir konuşma yapan OSB Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Yeşilay, Halil Aydoğan’ın milletvekilliği döneminde hem Organize Sanayi Bölgesine hem de sanayiciye büyük destek verdiğini kaydetti. Aydoğan’ın sürekli olarak kendilerini aradığını ve sanayi kuruluşlarının sıkıntıları ile ilgili bilgiler aldığını kaydeden Yeşilay, Vakıfbank Yönetim Kurulu Başkanlığına Halil Aydoğan’ın seçilmesinden büyük mutluluk duyduklarını ifade etti. Afyon Organize Sanayi Bölgesi ile ilgili sorunlarında tartışıldığını kaydeden Yeşilay, “Sayın Aydoğan’ın ilimize verdiği katkılar tartışılmazdır. Kendisini böyle büyük makamlarda görmek bir Afyonlu olarak bizleri gururlandırıyor. Yeni görevinde kendisini başarılar diliyorum” dedi.

Afyonkarahisar Organize Sanayi Bölgesi heyetinin kendisini ziyaretinden büyük memnuniyet duyduğunu kaydeden Aydoğan, Afyonkarahisar’ın sorunlarıyla yakından ilgilenmeye devam edeceğini söyledi. Afyon sanayicisinin son dönemde oldukça etkin olduğunun altını çizen Aydoğan, ihracat rakamlarının giderek artmasından büyük mutluluk duyduğunu söyledi. Milletvekili olduğu dönem Afyon sanayisiyle yakından ilgilendiğini söyleyen Aydoğan, “Afyonkarahisar’ın sanayisi büyüdükçe istihdamda büyümüştür. Afyon OSB’nin sorunlarını her zaman kendi sorunum gibi görmüşümdür. Bundan sonrada elimden gelen desteği sürdüreceğim” dedi.

bskaydogan1
bskaydogan2
bskaydogan3
bskaydogan4

Son Haberler

Afyonkarahisar Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü
Organize Sanayi Bölgesi Afyonkarahisar / TÜRKİYE
Tel: 0(272) 221 14 65-66      Fax: 0(272) 221 14 67
Copyright © 2011 | Tüm Hakları Saklıdır.
Web Tasarım ve Programlama