Çarşamba, Temmuz 17, 2019
Hata
  • JUser: :_load: 180 kimlikli kullanıcı yüklenemiyor.

Vali Mustafa Tutulmaz Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanlığını Ziyaret Etti

Vali Mustafa Tutulmaz, Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Yeşilay ve yönetim kurulu üyelerine ziyarette bulundu.
 
Vali Mustafa Tutulmaz hizmet binası önünde Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Yeşilay, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İrfan Mutluer, Yönetim Kurulu Üyesi Tahsin Oğuz, Denetim Kurulu Üyeleri Mehmet Sedat Çiftçi, İbrahim Savrukoğlu ve Bölge Müdürü Ali Ulvi Akosmanoğlu tarafından karşılandı.
 
Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Yeşilay tarafından Vali Mustafa Tutulmaz’a Afyonkarahisar Organize Sanayi Bölgesinin kapasitesi, işleyişi ve çalışmaları hakkında bilgiler verildi.
 
Vali Mustafa Tutulmaz; “Öncelikle değerli Yönetim Kurulu Başkanımıza, Müdürümüze ve tüm üyelere teşekkür ediyorum. Yapılan başarılı çalışmalarla ilimize önemli katkılar sağlamaktadırlar. Afyonkarahisar Sanayisi ve Ticaretinin kalbi olan Organize Sanayi Bölgesi’nin gerek Yönetim Kurulu Başkanı, Yönetimi Kurulu Üyelerini, Bölge Müdürünü ve çalışanları ile bu bölgede üretim yaparak Afyonkarahisar’ımıza büyük destekler sağlayan ve ülkemizin bütçesi ile ihracatına da katkıda bulunan değerli sanayicilerimizi ziyaret etmek istedik.” dedi.
 
Burada olmaktan çok mutlu olduğunu sözlerine ekleyen Vali Tutulmaz; “Bu ziyaretler kapsamında birbirimizi ve kurumlarımızı daha iyi tanımanın yanında, bilgi alış verişinde bulunarak ilimize, ticaret ve sanayi alanında bilgi sahibi olmaktayız.” dedi.

Son Haberler

Afyonkarahisar Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü
Organize Sanayi Bölgesi Afyonkarahisar / TÜRKİYE
Tel: 0(272) 221 14 65-66      Fax: 0(272) 221 14 67
Copyright © 2011 | Tüm Hakları Saklıdır.
Web Tasarım ve Programlama