Çarşamba, Temmuz 17, 2019
Hata
  • JUser: :_load: 180 kimlikli kullanıcı yüklenemiyor.

ARŞİVDEKİ HABERLER

TR 33 Bölgesi OSB Zirvesi

Untitled-1
Untitled-4

12.07.2011 Tarihinde Manisa Organize Sanayi Bölgesinde “OSB’lerin yapısal sorunları ve yatırım ortamının iyileştirilmesi konulu” TR33 Bölgesi (Afyonkarahisar, Kütahya, Manisa, Uşak) OSB Zirvesine, bölgemizi temsilen katılan Afyonkarahisar Organize Sanayi Bölge Müdürümüz Ali Ulvi AKOSMANOĞLU, Bölge’nin alt yapı tadilatlarında ihtiyaç duyulan finans gereksiniminin karşılanması için Bakanlık nezdinde, düşük faizli uzun vadeli kredi olanaklarının yaratılması gerektiğini belirtti. Bölge Müdürümüz Ali Ulvi AKOSMANOĞLU ayrıca, Elektrik Faturalarında yer alan değişik kurumlara ait payların azaltılması, işyeri açma ruhsatlarının harçlarının bir kısmının Organize Sanayi Bölgelerinde kalması gerektiği ve yeni OSB’nin genişlemesinin önünde engel olarak teşkil eden ildeki diğer OSB’lerin doluluk oranları hakkında düzenlenme yapılması gerektiğini belirtti.

Zafer Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri sayın Dr. Yılmaz Özmen, TR33 Bölgesine yatırımcı çekebilmek için OSB’leri kapsayacak şekilde çeşitli komitelerin oluşturulacağını, bu komitelere OSB’lerden destek beklediklerini belirtti.

Toplantı sonunda katılımcılar Manisa Organize Sanayi Bölgesi’nde Elektrik Santrali, Lojistik Üst ve Vestel City’e ziyaretler gerçekleştirdi.Untitled-2

Son Haberler

Afyonkarahisar Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü
Organize Sanayi Bölgesi Afyonkarahisar / TÜRKİYE
Tel: 0(272) 221 14 65-66      Fax: 0(272) 221 14 67
Copyright © 2011 | Tüm Hakları Saklıdır.
Web Tasarım ve Programlama