Çarşamba, Temmuz 17, 2019
Hata
  • JUser: :_load: 180 kimlikli kullanıcı yüklenemiyor.

ARŞİVDEKİ HABERLER

Valimiz,Özgür Yapı A.Ş'yi ziyaret etti

a2_kopya

 

   Afyonkarahisar Valisi İrfan Balkanlıoğlu, iş adamlarına yönelik ziyaretleri kapsamında, beraberinde Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hüsnü Serteser ve Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Yeşilay ile birlikte ÖZGÜR Yapı A.Ş’ye giden Vali İrfan Balkanlıoğlu, firma sahiplerine ve çalışanlarına hayırlı iş ve bol kazançlar temennisinde bulundu.

   Ege-Pen üretici bayisi ve Trakya Cam üretici, satış bayisi olan ve bünyesinde Cam fabrikası, Mermer fabrikası, Alüminyum fabrikası ile Plastik doğrama fabrikası bulunan Özgür Yapı A.Ş’ye giden Vali İrfan Balkanlıoğlu ve beraberindekiler, Özgür Yapı A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Yücel Albay, Ahmet Albay ve Mehmet Albay tarafından karşılandı.

   Özgür Yapı A.Ş’nin, Cam, Mermer, Alüminyum ve Plastik fabrikalarını gezen Vali Balkanlıoğlu, Belediye Başkanı Çoban, TSO Başkanı Serteser ve OSB Başkanımız Bekir Yeşilay, yapılan üretim, satış, pazarlama, fabrikanın temiz ve düzenliliği nedeniyle Şirket sahipleri Yücel, Ahmet ve Mehmet Albay’ı tebrik ettiler.

   Fabrikaların üretim bölümlerinde incelemelerde bulunan Vali İrfan Balkanlıoğlu, Afyonkarahisar’da böylesine gelişmiş, güzel ve büyük bir potansiyele sahip bir fabrikanın olmasından dolayı çok mutlu olduğunu ve gurur duyduğunu söyledi.

    Yapılan üretimler, ihracat, ithalat ve pazarlama konularında detaylı bilgiler alan Vali Balkanlıoğlu yaptığı konuşmasında; “Tam bir esnaf fabrikasındayız. Küçük bir iş yerinden başlayarak büyük bir şirket haline gelen Özgür Yapı A.Ş. Afyonkarahisar’ın yüz akıdır. Ben, Yönetim Kurulu Başkanı Yücel Albay’ın nezdinde tüm fabrika çalışanlarını kutluyor çalışmalarında başarı ve bol kazanç diliyorum. Esnaf olmanın gereğini harfiyen yerine getirmişler, burada bunu görüyorum. Kazandıklarını har vurup harman savurmamış yatırıma dönüştürmüşler. Lüks yaşamı tercih etmemişler. Özgür Yapı A.Ş’de bir mütevazılık gördüm. Kardeşler birbirlerine sımsıkı sarılmış ve büyük işler başarmışlar. Umud ediyorum ki daha da büyük işler başararak, hem Afyonkarahisarımızın hem de ülkemizin ekonomisine önemli derecede katkı sağlayacaklardır. Kazancını yatırıma dönüştüren tüm iş adamlarımızın devlet olarak daima arkasındayız ve destekçisiyiz. Termal yatırım içinde kolları sıvamışlar ve 90 bin m2’lik bir termal alan almışlar. İnşallah temelini de yakın zamanda atarak açılışını da birlikte yaparız.” dedi.

   Cam fabrikasında kırılmaz camları test eden Vali Balkanlıoğlu, eğimli bir şekilde imal edilen camların üzerlerine çıkıldığı halde kırılmadığını gördü. Vali Balkanlıoğlu ve beraberindekiler, Cam fabrikasındaki üretim, satış, pazarlama ve kırılmayan bu camlar hakkında Cam fabrikası müdürü Ahmet Oruç’tan da bilgiler alırken, Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’da camların üzerine çıkarak kırılmazlığını test etti. Heyet, Alüminyum ve Mermer fabrikasındaki çalışmaları da yerinde gördüler.

   Ziyaret nedeniyle duyduğu onur ve mutluluğunu dile getiren Özgür Yapı A.Ş’nin kurucusu ve Albay Ailesinin en büyük ferdi olan Ahmet Albay, Vali İrfan Balkanlıoğlu’na ziyareti, iş dünyasına verdiği destek ve ilgisi nedeniyle teşekkür etti. Özgür Yapı A.Ş’nin nasıl bir şirket haline geldiğini ve geçirdikleri zorlu evreleri anlatan Ahmet Albay, bu ziyaretin kendilerine şevk ve çalışma gücü verdiğini söyledi.

   Albay, Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hüsnü Serteser ve Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanımız Bekir Yeşilay’a da destek ve ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.
   Yapılan gezi ve incelemelerin ardından heyet personelle birlikte yemek yedi. Yemekte protokol mensupları da dahil herkes kendi yemeğini kendisi aldı. Vali, bu mütevazilikten dolayı da fabrika yöneticilerine teşekkür etti.Son Haberler

Afyonkarahisar Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü
Organize Sanayi Bölgesi Afyonkarahisar / TÜRKİYE
Tel: 0(272) 221 14 65-66      Fax: 0(272) 221 14 67
Copyright © 2011 | Tüm Hakları Saklıdır.
Web Tasarım ve Programlama