Çarşamba, Temmuz 17, 2019
Hata
  • JUser: :_load: 180 kimlikli kullanıcı yüklenemiyor.

ARŞİVDEKİ HABERLER

SGK Müfettişleri Organize Sanayi Bölgemizi Ziyaret Etti

sgkmufettis

2008 yılından itibaren yeniden yapılanan Sosyal Güvenlik Kurumu’nun Müfettişleri Mustafa Başdağ ve Tamer Aydaner ilimizi ziyaret etti. Afyonkarahisar Organize Sanayi Bölgesi’ni ziyaret eden SGK heyeti, Yönetim Kurulu Başkanımız Bekir Yeşilay ve Bölge Müdürümüz Ali Ulvi Akosmanoğlu’yla bir araya geldiler. SGK Müdürü Kerim Aslan, Afyon OSB ile güzel çalışmalara imza atıldığını belirtirken, Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Yeşilay’ın çalışmalarını büyük bir takdirle izlediklerini söyledi.

Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Yeşilay ise, SGK heyetinin verdiği bilgilerin oldukça önemli olduğunu ve tüm sanayicilerin bu fikirleri paylaşması gerektiğini söyledi. SGK’nın 2008’den itibaren yeniden yapılandırılmasıyla devletin üzerindeki kamburun kalktığını söyleyen Yeşilay, ayrıca SGK İl Müdürü Kerim Aslan’ın OSB’ye büyük desteğinin olduğunu söyledi.

Organize Sanayi Bölgesi Müdürü Ali Ulvi Akosmanoğlu ise 308 sanayiciye hizmet vermenin mutluluğunu yaşadıklarını söyledi. Cumhuriyetin 100. Yıl hedeflerini tutturmak için yoğun bir çalışma içine girdiklerini belirten Akosmanoğlu, “Şu an Organize Sanayi Bölgesinde 7 bin 500 kişi çalışmaktadır. Biz bu sayıyı 25 bin seviyelerini çıkarmak için yoğun çaba içerisindeyiz. Bu çalışmalar kapsamında SGK İl Müdürlüğü ile sürekli fikir alış-verişinde bulunuyoruz. Kerim Aslan’ın verdiği desteğe minnettarız” dedi.

Son Haberler

Afyonkarahisar Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü
Organize Sanayi Bölgesi Afyonkarahisar / TÜRKİYE
Tel: 0(272) 221 14 65-66      Fax: 0(272) 221 14 67
Copyright © 2011 | Tüm Hakları Saklıdır.
Web Tasarım ve Programlama