Çarşamba, Temmuz 17, 2019
Hata
  • JUser: :_load: 180 kimlikli kullanıcı yüklenemiyor.

ARŞİVDEKİ HABERLER

Vakıf Bank Genel Müdürü Halil Aydoğan, Afyonkarahisar OSB'yi Ziyaret Etti

ziyaret2

Vakıfbank Genel Müdürü Halil Aydoğan, Organize Sanayi Bölgesi(OSB) Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Yeşilay’ı ziyaret etti.

 Vakıfbank’ın Afyonkarahisar’daki altıncı şubesini açmak üzere ilimize gelen Vakıfbank Genel Müdürü ve eski milletvekili Halil Aydoğan, OSB Yönetim Kurulu Başkanımız Bekir Yeşilay’ı ziyaret etti. Ziyarete, Vakıfbank Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Gündüz, Vakıfbank Genel Müdürü Halil Aydoğan, Vakıfbank Eskişehir Bölge Müdürü Metin Özetçi, Vakıfbank Şube Müdürü Halil Şimşek ve Banka Birim Müdürleri katıldı.

“Destek için buraya geldik”

 Ziyarette konuşan Aydoğan, OSB Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Yeşilay’ın kendilerine hem kişisel hem de Vakıfbank anlamında her daim yardımcı olduğunu ifade etti. Bugüne kadar olan desteğin devamını beklediklerini söyleyen Aydoğan konuşmasını şöyle sürdürdü; “Afyonkarahisar bizim memleketimiz. Yönetim kurulumuzla birlikte Ambaryolun’da Kocatepe şubemizin açılışı münasebetiyle bir program düzenledik. Bunun vesilesiyle Valimiz, Belediye Başkanımız, Sivil Toplum Örgütlerimiz, Organize Sanayi Bölgesi Başkanımız o programda bulundu. Buraya hem sohbet etmek hem de bundan sonraki yardımlarını beklediğimizi söylemek için buraya geldik. OSB Yönetim Kurlu Başkanımız Bekir Yeşilay Bey, bugüne kadar bize hem kişisel anlamda hem de Vakıfbank anlamında hep destek vermiştir. Bundan sonra bu desteklerin devamını diliyoruz. Bizde bu memleketin çocukları olarak Afyonkarahisar’ın projelerine Vakıfbank olarak elimizden gelen desteği vermeye çalışacağız” dedi. Daha sonra kısa bir konuşma yapan Vakıfbank Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Gündüz, Afyonkarahisar gelişmiş bulduğunu söyleyerek, “Afyonu çok gelişmiş gördüm. Çok daha gelişecek gibi görüyorum. Her şey daha güzel günlere doğru gidecek” ifadelerini kaydetti.

 “OSB’ye Vakıfbank şubesi açılacak”

 OSB Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Yeşilay, Genel Müdür gerek Halil Aydoğan’ın milletvekilliği döneminde olsun, gerekse şu anki mevcut görevinde olsun sürekli kendilerini desteklediğini ifade ederek OSB’ye yakın zamanda Vakıflar Bankasının bir şube açacağını kaydetti. OSB Yönetim Kurulu Başkanımız Bekir Yeşilay, “Halil Aydoğan Bey bizim OSB Yönetim Kurulu Başkanı olduktan sonra ve öncesinde devamlı bizlere destek oldu. Organize Sanayimizde daha öncesinde Halk Bankası ve İş Bankası şube açmıştı. Vakıflar Bankasının ve Ziraat Bankasının şube açmasını istiyorduk. Sağ olsun genel müdürümüz bu konuda teveccüh gösterdi çok hızlı bir şekilde işlemleri başlattı. İhalesinin önümüzdeki günlerde yapacağız. Açılışa da Allah’dan mani olmazsa kendilerinin de katılmalarını arzu ediyoruz” şeklinde konuştu.

 

 
ziyaret1
 

 

 

Son Haberler

Afyonkarahisar Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü
Organize Sanayi Bölgesi Afyonkarahisar / TÜRKİYE
Tel: 0(272) 221 14 65-66      Fax: 0(272) 221 14 67
Copyright © 2011 | Tüm Hakları Saklıdır.
Web Tasarım ve Programlama