Çarşamba, Temmuz 17, 2019
Hata
  • JUser: :_load: 180 kimlikli kullanıcı yüklenemiyor.

ARŞİVDEKİ HABERLER

VakıfBank OSB Şubesi Açıldı

vakifbank1

          Vakıfbank Genel Müdürü hemşehrimiz Halil Aydoğan’ın büyük desteği sayesinde Afyonkarahisar Organize Sanayi Bölgesi’ne Vakıfbank şubesi açıldı.

        Hemşehrimiz Halil Aydoğan’ın 2 yıl önce Vakıfbank Yönetim Kurulu Başkanı olmasının ardından OSB’ye açmayı planladığı şube hizmete girdi.Vakıfbank OSB Şubesinin hizmete girmesi nedeniyle banka müdürü Ömer Özgün’e hayırlı olsun ziyareti gerçekleştiren Afyonkarahisar Organize Sanayi Bölge Müdürü Ali Ulvi Akosmanoğlu, şubenin OSB’de açılması nedeniyle mutluluk yaşadıklarını söyledi.

            Halil Aydoğan’ın Vakıfbank Yönetim Kurulu Başkanı olmasının hemen ardından OSB Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Yeşilay ve yönetim kurulu üyeleri ile Aydoğan’a ziyaret gerçekleştirdiklerini belirten Akosmanoğlu, “Vakıfbank’ın ilimize şube açacağını öğrenince yönetim olarak ziyaret gerçekleştirdik. Sayın Aydoğan OSB’ye şube açılacağını o gün bize müjdelemişti. Bunun ardından OSB’nin ikinci sosyal tesisinde ki çalışmaları hızlandırarak çalışmaları tamamladık. 2 ay önce bankaya yer teslimini gerçekleştirdik. Genel Müdürlük ise ihalesini gerçekleştirerek kısa süre içinde hizmete girdi. Hem bankamıza hem de OSB firmalarına hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

            Vakıfbank OSB Şubesi Müdürü olarak ilimizde bulunmaktan mutluluk duyduğunu belirten Ömer Özgün ise, “Afyonkarahisar’a daha önce seyahatlerimiz nedeniyle uğrama fırsatı bulmuştuk. Tayinimizin buraya çıkmasının ardından şehirde daha fazla inceleme fırsatı buldum. Gelişmeye müsait güzel bir şehir. 5 yıl içinde Afyonkarahisar’ın daha da gelişeceğine inanıyorum. Genel Müdürümüzün şehrinde hizmet vermek bizleri de son derece mutlu ediyor. Vakıfbank OSB şubesi olarak sanayicilerimizin her zaman yanında olmaya devam edeceğiz. Bizim tüm sorunlarımızla yakından ilgilenen OSB Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Yeşilay, yönetim kurulu üyeleri ve OSB Müdürü Ali Ulvi Akosmanoğlu’na teşekkür ediyoruz” dedi.

Vakıflar Bankası OSB Şubemiz, 23/09/2013 tarihi itibariyle faaliyete başlamış bulunmaktadır. Sanayicilerimize hayırlı olmasını dileriz. 

Vakıf Bank OSB Şubesi 

Adres   : Afyonkarahisar OSB 1 cd. No:2/7

Telefon: 0272 222 21 13-14-15-16-17-18

Faks    : 0272 222 21 19

 
vakifbank2
 

Son Haberler

Afyonkarahisar Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü
Organize Sanayi Bölgesi Afyonkarahisar / TÜRKİYE
Tel: 0(272) 221 14 65-66      Fax: 0(272) 221 14 67
Copyright © 2011 | Tüm Hakları Saklıdır.
Web Tasarım ve Programlama